Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


Dodatkowe zmiany w systemie dobierania graczy

by ◊ 7 lat ago 0 Comment Switch View

Blizzard po przeanalizowaniu nowego systemu doboru graczy przyznał, że jego wyniki są całkowicie inne od założonych celów i zostanie niebawem poprawiony w taki sposób by już nie sprawiał graczom trudności.

Poniżej oficjalne oświadczenie Blizzarda w w/w sprawie.

Wraz ze startem sezonu 7. złagodziliśmy ustawienia systemu dobierania graczy tak, aby bardziej zróżnicować poziom zawodników. Szybko okazało się, że zmiana miała niepożądane skutki dla graczy reprezentujących skrajne poziomy umiejętności i dlatego wróciliśmy do poprzednich ustawień. Po przeanalizowaniu zebranych danych okazało się, że złagodzony system dobierania pozytywnie wpłynął na wielu graczy, którzy nie reprezentowali skrajnych poziomów umiejętności.

Mając to na uwadze jesteśmy gotowi wrócić do złagodzonych ustawień systemu dobierania graczy, po wprowadzeniu kilku poprawek i wyeliminowaniu napotkanych problemów. Gracze powinni zauważyć, że większość meczów rozgrywać będą z przeciwnikami o zbliżonych umiejętnościach, ale również, że pozostawiliśmy trochę miejsca na rywalizację z trudniejszymi i słabszymi rywalami. W wyniku tych zmian gracze na najwyższych i najniższych poziomach umiejętności nie powinni już odczuwać negatywnych skutków złagodzenia ustawień.

Ustawienia systemu nie zostaną złagodzone dla graczy na najwyższych poziomach umiejętności. Co więcej, jeszcze bardziej dostroiliśmy system, aby priorytetem na najwyższym poziomie była zacięta rywalizacja, a nie szybkość wyszukiwania meczów. Chociaż może to mieć wpływ na czas znalezienia pojedynku, wierzymy, że zmiana ta poprawi wrażenia płynące z gry rankingowej i sprawi, że trening w rozgrywkach rankingowych stanie się o wiele lepszy.

Jak zawsze, będziemy monitorować efekty wprowadzonych zmian i w razie potrzeby dodawać kolejne poprawki.

 

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft