Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


Fabuła Heart of the Swarm

Fabuła HotS

Sarah Kerrigan wróciła. Ale czy to rzeczywiście ona?

Na Tarsonis Sarah Kerrigan została zdradzona przez swoich sojuszników i pozostawiona na śmierć przez ludzi, którym najbardziej ufała. Mimo to przeżyła, wypaczona przez przerażającą zergową Nadświadomość. Jako Królowa Ostrzy sterowała żarłocznym Rojem zergów, prowadząc kampanię zemsty i odwetu, która pochłonęła miliardy istnień. Ile Kerrigan pozostało jednak w tej kobiecie teraz, gdy została pozbawiona swych mocy i uwolniona od wpływu zergów? Czy jej ludzka strona może zostać odkupiona… czy też prawdziwy los Kerrigan jest na zawsze skryty w sercu Roju?

Królowej Ostrzy już nie ma. Na piekielnej planecie Char Jim Raynor użył starożytnego artefaktu xel’naga w desperackim akcie powstrzymania Roju zergów przed pochłonięciem sektora Koprulu, co spowodowało przywrócenie Kerrigan do ludzkiej postaci. Brak prowadzącej i jednoczącej Rój zergów królowej spowodował rozbicie go na szczepy rozrzucone po całym sektorze Koprulu. Jedno z największych niebezpieczeństw grożących galaktyce zostało zażegnane… a przynajmniej tak się wydaje.

Sarah Kerrigan odzyskała wolność. Nawet pozbawiona straszliwych mocy Królowej Ostrzy i potęgi Roju wypełniającego jej rozkazy, jako były duch, pozostaje wrogiem, którego nie wolno lekceważyć. Ale skoro artefakt naprawdę uwolnił ją od piętna Roju, to czemu Kerrigan wyszukuje szczepy zergów rozproszone po całym sektorze Koprulu? Jaki los spotkał Jima Raynora? Czy Kerrigan nadal szuka zemsty, czy też po transformacji jej cel uległ zmianie?

Kim teraz jest Sarah Kerrigan?

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft