Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


Historia Novy

Historia Novy

Trwała wojna kiedy Konfederacja Ludzi rozpadała się pod naciskiem ogarniającego jej zepsucia, z ciągle narastającą liczbą ataków grup rebeliantów na interesy Konfederacji. Dwie potężne obce rasy wtargnęły do tego świata i rozpoczęły walkę bez żadnego szacunku dla życia terran. Wojsko potrzebowało silnych żołnierzy na liniach frontu, szczególnie telepatów.

Gdyby Nova Terra była kimś innym, dawno zostałaby wcielona do tajnego projektu Ghost. Jednakże jako ukochane dziecko Starej Rodziny, Nova Terra dorastała w ogromnym luksusie. Zostało jej oszczędzone bycie świadkiem strachu, głodu, choroby a nawet jej rosnących zdolności psychicznuch. Nie wiedziała nic o cierpieniu.

Wszystko zmieniło się kiedy grupa terrorystów sprzeciwiającyh Konfederacji wymordowała jej rodzinę. Wypełniona przez rozpacz i szał, Nova instynktownie wybuchła gniewem bez żadnej myśli ani kontroli. Setki ludzi zginęło w tym momencie, zarówno ci winni jak i ci którzy nie mieli z tą zbrodnią nic wspólnego.

Starając się uciec od tego co się wydarzyło, Nova myślała że ujrzała najgorszą stronę człowieczeństwa. Wkrótce okazało się że tak nie było kiedy musiała stawić czoła realią życia na ulicach miasta. Jej umiejętności przyciągnęły uwagę znanego kryminalisty Fagina który ją zwerbował.

Na jego rozkaz użyła swych telepatycznych zdolności aby odkryć myśli współpracowników Fagina, przejrzeć brak lojalności albo nawet zabić. Jako początkujący telepata nie mogła się powstrzymać przed czytaniem myśli i emocji ludzi znajdujących się wokół niej. Nie minęło dużo czasu kiedy zaczęła śnić o śmierci. Fagina albo jej własnej. Albo obojga…

Nawiedzana przez swe wspomnienia, Nova nie mogła uwierzyć w swoje szczęście kiedy spotkała agenta Malcolm Kelerchiana. Powiedział on jej że Konfederacja chciała aby przystąpiła ona do Ghost Academy. Po jej ukończeniu każdy ghost przechodził przez wymazanie pamięci.

Wymazanie pamięci według Novy było tym czego bardzo potrzebowała. Szybko zgodziła się stać się częścią programu ghost. Jej umiejętności psychiczne wykraczały znacznie ponad te prezentowane przez innych rekrutów, a ona sama ukończyła trening w rekordowo szybkim czasie.

Dzisiaj Nova Terra nie pamięta nic z jej przeszłości. Ponieważ po co jest by to było w jej nowym życiu jako lojalny ghost na usługach Dominium Terran? Wykonuje ona rozkazy z ogromną skutecznością i ściga wrogów Terran niezależnie gdzie postanowią się oni ukryć.

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft