Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


Historia StarCraft: Ghost

Historia StarCraft: Ghost
 

Minęły cztery lata odkąd konflikt znany jako Brood War zakończył się w zniszczonym sektorze Koprulu. W tym czasie Sarah Kerrigan, Królowa Ostrzy stała się niekwestionowanym władcą Zerga – a także najpotężniejszym stworzeniem w galaktyce. Imperator Arcturus Mengsk, wróg Kerrigan, odbudował znaczną część potęgi Terran i zaczął zbierać nową armię pomimo ciągłego zagrożenia ze strony Zerga.

Mengsk dzięki wsparciu jego nowego doradcy, generała Horace Warfielda, rozpoczął badania nad tajnym projektem o kryptonimie Shadow Blade. Ten program stosował rzadki i śmiertelny gaz znany jako terrazine do wyostrzenia zmysłów agentów Ghost służących Terranom. Te przemienione istoty stały się przerażającymi zjawami – Ghost: mroczne o nadludzkiej sile miały być narzędziem gotowym do wykonywania zadań ich pana.

W tych mrocznych i niebezpiecznych czasach, młody Ghost znany jako Nova była gotowa do wykonywania zadań. Po wielu latach intensywnego treningu zarówno fizycznego jak i psychicznego, Nova stała się najpotężniejszym i najbardziej obiecującym Ghostem. Łącząca w sobie kombinację czystej siły fizycznej, potężnych mocy psychicznych i zaawansowanej technologii, Nova może dokonać rozpoznania w dowolnym miejscu i zaatakować nie wykryta przez nikogo. Niczym fatum istnieje jako mit dla wrogów Dominium któremu służy.

Jednakże, pomimo jej umiejętności i przebiegłości, Nova ma wkrótce odkryć spisek który podważy jej lojalność wobec jej przełożonych a także jej własną tożsamość. Zmuszona wybierać pomiędzy Dominium a rebeliantami z Koprulu Liberation Front, Nova będzie musiała podjąć się trudnej misji aby odkryć przerażającą prawdę o projekcie Shadow Blade. Teraz mroczna ścieżka którą Nova musi przejść grozi nie tylko jej przemianą, ale może zakłócić równowagę galaktyki.

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft