Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


Moce PSI

Moce PSI

Nova jest śmiertelną mieszanką mocy psychicznych i najnowszych osiągnięć technologicznych. Szkolona od narodzin w wyzwalaniu swoich mocy, Nova perfekcyjnie opanowała liczne moce psioniczne których korzysta aby osiągnąć swój cel. Te moce psi są przez nią uzyskiwane po pewnym czasie w trakcie gry, i każda z nich pomaga jej w wykonaniu zadania. Dzięki samym mocom psychicznym Nova jest śmiertelnym zagrożeniem, ale w połączeniu z zaawansowaną technologią i bronią staje się perfekcyjnym zabójcą.

Energia Psi: Moce psi Novy wymagają pewnej ilości energii psi. Zwykle kiedy wybrana moc jest aktywna, stopniowo zmniejsza ilość energii Novy. Kiedy pasek energii wyczerpuje się, aktywna moc kończy się. Kiedy Nova nie korzysta z żadnej z mocy pasek energii stopniowo będzie się regenerował. Są różnice między psi używanych w grach mulitplayer i singleplayer ale sposób korzystania z nich jest podobny.

 

Cloak

Istnieje wiele przeszkód i przeciwników których Nova może uniknąć dzięki korzystaniu z mocy Cloak. Używając swych psychicznych mocy aby uaktywnić specjalne receptory na swym bio-kombinezonie dzięki czemu Nova staje się niewidzialna dla ludzkiego oka co daje jej możliwość skradania się obok przeciwników. Jednakże nie jest ona całkowicie nie narażona na wykrycie. Terrani i Protossi umieszczają specjalne roboty-detektory w ważnych strategicznie punktach, zaś Zerg ma do dyspozycji Overlord’ów którzy lokalizują niewidzialnych wrogów. Nova może strzelać podczas bycia niewidzialną jednakże to zaalarmuje strażników w którym miejscu może znajdować się intruz.

 

Speed

Nie tylko świetna kondycja fizyczna daje Novie przewagę nad jej przeciwnikami, ale również moce psi mogą zwiększyć jej szybkość. Korzystając z mocy psi, Nova może przyspieszyć swe ruchy na tyle że reszta świata przez pewien czas wydaje się być nieruchoma. Ta moc jest jednakże bardzo wyczerpująca ale daje jej ogromną przewagę nad wszystkimi przeciwnikami.

 

Vision

Poza mocami psi Nova może również korzystać z wielu ulepszeń jakie jej gwarantuje bio-kombinezon. Jedną z takich możliwości jest korzystanie z różnego rodzaju wizji. Może ona wtedy znajdować słabe punkty celu, jak bijące serca ludzi czy przerwy w pancerzach protosów. Ta umiejętność pozwala również Novie sprawdzić czy mechaniczne cele są podane na ‚lockdown’. Jako umiejętność technicza, Vision nie korzysta z paska energii psi.

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft