Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


Postacie w grze Heart of the Swarm

Sarah KerriganSarah Kerrigan (Zergi)
Była Królowa Ostrzy utraciła swe moce, a bez jej psionicznego zwierzchnictwa w Roju zergów zapanował chaos. By przeżyć, Kerrigan musi znaleźć sposób na odzyskanie mocy.
Jim RaynorJim Raynor (Terranie)
Raynor postawił na szali wszystko, by uratować ukochaną kobietę i nieoczekiwanie mu się udało. To jednak jeszcze nie koniec cierpień i prób, które los zgotował Jimowi Raynorowi.

Arcturus MengskArcturus Mengsk (Terranie)
Imperatorowi terrańskiego Dominium prawie udało się zlikwidować swojego największego wroga. Teraz, gdy Kerrigan została osłabiona, Mengsk z pewnością spróbuje raz na zawsze naprawić ten błąd.
IzshaIzsha (Zergi)
W przeszłości Królowa Ostrzy zapisywała swoje myśli i plany w pamięci zergowej istoty zwanej Izshą, która teraz służy za doradcę i źródło informacji dla Sary Kerrigan.

AbathurAbathur (Zergi)
Abathur to jedyne w swoim rodzaju zergowe stworzenie, zrodzone w efekcie zestawienia różnorodnych łańcuchów kodu genetycznego. Jego zdolności w zakresie manipulacji DNA i mutagenami są genialne, używa ich do nieustannego tworzenia i modyfikowania udoskonalonych gatunków wewnątrz Roju.
Za’garaZa’gara (Zergi)
Za’gara, znana jako Matka Szczepu, to przedstawicielka niezwykle inteligentnego podgatunku królowych. Jej celem jest przejęcie kontroli nad Rojem pod nieobecność Królowej Ostrzy.

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft