Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


Postacie w grze

Postacie w grze
 

W StarCraft II spotkasz wiele starych i nowych postaci: niektóre dobre, inne złe, a jeszcze inne balansujące na krawędzi między dobrem, a złem. Kliknij tutaj, by przeczytać ich biografie i zobaczyć animowane wizerunki każdej z nich.

 

Jim RaynorJim Raynor (Terranie)
Jim Raynor to przywódca Rekieterów Raynora, grupy rebeliantów stawiającej opór tyranii terrańskiego Dominium. Lata walki z reżimem oraz wciąż żywe upiory przeszłości odbiły piętno na Raynorze, który zdaje się ostatnio tracić wiarę w swe ideały.
Tychus FindlayTychus Findlay (Terranie)
Niektórzy uważają Tychusa Findlay’a za łajdaka, który – za odpowiednią kwotę – nie zawahałby się sprzedać własnej matki kimeriańskim piratom. Inni uważają go za lojalnego żołnierza, który nadstawiał karku, aby ratować swoich towarzyszy broni. Nawet człowiek znający go najlepiej, Jim Raynor, nie wie, co w jego przypadku uznać za prawdę, a co za plotki.

 

Arcturus MengskArcturus Mengsk (Terranie)
Imperator Arcturus Mengsk I rządzi terrańskim Dominium żelazną ręką i złotymi ustami. By zagwarantować przetrwanie ludzkości w nadchodzących mrocznych czasach, Mengsk jest całkowicie skoncentrowany na zjednoczeniu wszystkich terran pod swoją wodzą… dobrowolnie lub siłą.
KerriganKerrigan (Zergi)
Sarah Kerrigan, dawny konfederacki duch, przeszła dramatyczną transformację po tym, jak została zdradzona przez Arcturusa Mengska i pochwycona przez zergi. Dzięki bezwzględności i sprytowi stała się niekwestionowaną władczynią Roju.

 

Matt HornerMatt Horner (Terranie)
Matt Horner to bliski towarzysz Jima Raynora oraz zasłużony kapitan krążownika Hyperion, bazy wypadowej Rekieterów Raynora. Morale wśród rebeliantów ostatnimi czasy podupadło, lecz Horner nadal wierzy, że wrodzony heroizm Raynora przyniesie grupie zwycięstwo.
ZeratulZeratul (Protosi)
Zeratul jest osławionym psionicznym wojownikiem, który odgrywa kluczową rolę w cementowaniu społeczności mrocznych templariuszy oraz protosów z Aiur. Choć jego heroiczne czyny uratowały nieprzebrane istnienia, dźwiga on na duszy ciężar wielu strasznych decyzji.

 

Valerian MengskValerian Mengsk (Terranie)
Gabriel ToshGabriel Tosh (Terranie)
Ariel HansonAriel Hanson (Terranie)
Rory SwannRory Swann (Terranie)

 

Egon StetmannEgon Stetmann (Terranie)
Horace WarfieldHorace Warfield (Terranie)
Milo KachinskyMilo Kachinsky (Terranie)
Graven HillGraven-Hill (Terranie)

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft