Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


StarCraft: Ghost

StarCraft: Ghost

Jesteś Duchem, wysoce wyewoluowanym człowiekiem posiadającym niezwykle rozwinięte umiejętności natury fizycznej oraz nadprzyrodzonej…

StarCraft: Ghost jest taktyczną grą akcji pochodzącą ze studia Blizzard Entertainment. Tytuł ten przeznaczony był na konsole: Nintendo GameCube, Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox. Gra miała oferować epickie wrażenia ze świata StarCrafta z poziomu indywidualnego żołnierza. Stań zatem twarzą w twarz z realiami tego środowiska jako zabójczy Duch o imieniu Nova. Z pomocą zdeterminowanych sprzymierzeńców wykonuj kolejne misje: od olbrzymich walk planetarnych zaczynając przez niebezpieczne misje solowe na nieprzewidywalnych zwrotach akcji kończąc. Wszystkie te zdarzenia sprawią, że los całego świata leżeć będzie w Twoich rękach…

 

Pełna wersja gry miała umożliwiać:

 • Rewolucyjny styl rozgrywki z niezwykłymi zdolnościami fizycznymi i nadprzyrodzonymi.
 • Specjalny kombinezon potęgujący siłę, zręczność oraz szybkość postaci.
 • Efekty specjalne zapierające dech w piersiach i niezapomniany realizm taktyczny.
 • Piękne środowisko trójwymiarowe ukazujące bardzo precyzyjnie wykonane tekstury i świetnie wystylizowane modele postaci.
 • Unikalne umiejętności typu Calldown, które umożliwiają wykonanie niezwykłych ataków.
 • Głęboko rozwinięta fabuła osadzona w fantastycznym uniwersum StarCrafta.

 

Przypomnijmy, że pierwsze wiadomości dotyczące StarCraft: Ghost pojawiły się już 20 września 2002 roku na imprezie Tokyo Game Show, Kiedo to studio Blizzard Entertainment oficjalnie zapowiedziało rozpoczęcie prac nad opisywanym tytułem. Mike Morhaime stwierdził wtedy: „Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy wrócić do prac nad serią StarCraft. Nasze korzenie związane są z konsolami, dlatego też z dużą przyjemnością przeniesiemy świat StarCrafta w realia konsol nowej generacji”.

Gra niestety nie doczekała się dnia premiery a sam projekt został zawieszony i jak do tej pory słuch o tej produkcji zaginą.

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

 • Have an account?

  Log in or sign up!

 • Register

  Sign up now and join us.

 • Lost Something?

  Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft