Serwis StarCraft

StarCraft, StarCraft 2


System Planetarny Sektora Koprulu

System Planetarny Sektora Koprulu
 

Twoja misja ocalenia galaktyki zaprowadzi Cię w odległe rejony sektora Koprulu, od ognistego piekła Nowego Folsom po pokryte bujną roślinnością równiny Agrii, a nawet dalej.

Planety

 

AiurAiur
Miejsce narodzin protosów oraz dawne serce ich międzygwiezdnego imperium. Teraz Aiur to wylęgarnia zergów pokryta niezliczonymi powojennymi szczątkami i ruinami.

 

BraxisBraxis
Pomimo długiej historii osadnictwa, zarówno protoskiego jak i terrańskiego, lodowa planeta Braxis uznawana jest za jeden z najmniej gościnnych światów sektora Koprulu.

 

Char
Char to główna baza wypadowa Roju w sektorze Koprulu, a brutalny świat wulkaniczny zapełniony wysoce rozwiniętymi koloniami ulowymi i rojący się milionami zergów.

 

KorhalKorhal
Świat imperialny Dominium terran – Korhal IV – to skażone promieniowaniem świadectwo przepełnionej nieustanną wojną historii ludzkości w sektorze Koprulu.

 

Mar SaraMar Sara
Zalana przez zergi a następnie spalona przez protosów mało znacząca planeta Mar Sara została poddana terraformacji i ponownie skolonizowana przez nieugiętych terran w roku 2502.

 

MoriaMoria
Duża, czerwona planeta Moria, uznawana za najbardziej dochodowy świat górniczy w sektorze Koprulu znajduje się pod kontrolą skorumpowanego Kombinatu Kel-Morian.

 

Nowe FolsomNowe Folsom
Nowe Folsom to śmiertelna, niestabilna i dostępna tylko dla najciężej uzbrojonych okrętów wojennych koszmarna planeta więzienna terrańskiego Dominium.

 

ShilohShiloh
Obrzeżny świat Shiloh o umiarkowanym klimacie, miejsce narodzin Jima Raynora, znany jest z wytrwałości zamieszkujących go wiejskich społeczności rolniczych.

 

TarsonisTarsonis
Tarsonis była niegdyś centralnym ośrodkiem konfederackiej gospodarki i władzy. Teraz jest to zrujnowany świat poddany ścisłej kwarantannie terrańskiego Dominium.

 

UmojaUmoja
Umoja, jeden ze światów pierwotnie skolonizowanych przez terran, jest siedzibą Protektoratu Umojan, politycznie odrębnej frakcji, która ideologicznie stoi w opozycji do tyranicznego Dominium.

Discussion - No Comments:

Login to Post a Comment

  • Have an account?

    Log in or sign up!

  • Register

    Sign up now and join us.

  • Lost Something?

    Enter your username or email to reset your password.

Copyright © 2019 Serwis StarCraft